Který vlastník bazénu, by si nepřál mít celé letní období po starostech a užívat si maximální pohodu z koupání bez toho, aby každý den řešil nějaké potíže s úpravou vody? Jistě není nutné zdůrazňovat, že je to snem každého, kdo už má to štěstí a má na vlastní zahradě obrovskou nádrž, ze které chce mít pouze radost.
Abyste se však nemuseli dlouho trápit a řešit pořád ten samý problém dokola, vyzkoušejte kouzlo multi tablet maxi 5v1. Jejich všestranný účinek a velké balení se hodí pro každý typ bazénu větších rozměrů, který není snadné udržet v perfektním stavu.

pistole

Účinná zbraň proti základním problémům

V čem spočívá síla těchto chytrých tablet? V jedné tabletě nalezete hned 5 účinných zbraní v boji proti nedokonalostem, které zřejmě ani vás – rok co rok neminou.
Zaměřují se především na:

  • stabilizaci hodnoty pH a v neposlední řadě i chloru tak, aby byly tyto složky v rovnováze
  • odstraňují vznik a vývoj nečistot ve vašem bazénu
  • desinfikují vodu
  • perfektně vyvločkují celou plochu vašeho bazénu
  • dokonale eliminují tvorbu řas, co bude mít za výsledek krásně čirou a průhlednou vodu, po jaké tolik prahnete

chlap pod vodou
Nenechte si namluvit, že máte tisíc různých přípravků, které vám přinesou stejně očekávaný výsledek. Mnohdy smíchání více různých druhů způsobí to, že se výsledek nedostaví nebo naopak – ne v tak účinném poměru, jaký si představujete.
Tablety 5v1 vám však přinesou rovnoměrný podíl všech účinných látek, které působí na řadu potíží spojených se špatným stavem bazénové vody.

Jednoduchá manipulace

Bez větší námahy a v krátkém časovém rozpětí jich vložíte do plováku, který jejich rozptýlení bude uvolňovat postupně, a to nejen na hladině. Můžete si být jistí, že vám přinesou spokojenost, díky tomu, že si poradí s každým problémem zvlášť. A co je nejlepší, nemusíte zbytečně věnovat čas střídáním různých dalších přípravků, protože už žádné další nebudete potřebovat.

Ohodnoťte příspěvek